Kariera

Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj swoją karierę

PRACODAWCA PRZYSZŁOŚCI

PUK jest wspólnotą prawie 200 osób. Dbamy i szanujemy się nawzajem. Mamy poczucie misji i tego, że codziennie troszczymy się o jakość życia mieszkańców Lipna oraz zmieniamy świat na lepszy, będąc częścią ekologicznej kultury i transformacji. Zależy nam aby każdy z nas mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, czuł się ważny i szanowany. Jesteśmy różni i …to nas wyróżnia, to nasza siła. Wierzymy, że , łącząc ich energię, uczymy się i inspirujemy nawzajem.

KOGO POSZUKUJEMY

Czas na nowe zawodowe wyzwania? Jesteśmy dumni, że naszym pracownikom zapewniamy poczucie stabilności, a jednocześnie oferujemy im możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Jeśli szukasz dla siebie miejsca w firmie, która jest liderem transformacji ekologicznej w Polsce -dobrze trafiłeś. Wierzymy, że wszystkich naszych pracowników łączy wspólna pasja i osobista ambicja. To ich wizja, motywacja i zaangażowanie sprawiają, że kapitał ludzki jest największą wartością naszej firmy i gwarancją kontynuacji naszej misji społecznej.

Kultura organizacyjna, którą budujemy w Puk od ponad 15 lat, jest zarówno różnorodna, jak i integracyjna, a różnorodność perspektyw sprawia, że jesteśmy silni. Chcemy, aby każdy mógł wnieść swój wkład. Oprócz wszystkich naszych możliwości, będziesz mieć również dostęp do odpowiednich programów nauczania i rozwoju oraz pełne wsparcie naszego zespołu.

STAŻE I PRAKTYKI

Jesteś studentem lub uczniem szkoły średniej i szukasz swojej zawodowej drogi? Przyszłość PUK to również świadoma i odpowiedzialna współpraca ze studentami i uczniami szkół średnich.

Dzięki praktykom w miejscu pracy zdobędziesz wiedzę z pierwszej ręki i odpowiednie doświadczenie praktyczne. Chcemy, aby wszyscy nasi Praktykanci mogli wnosić wkład w naszą organizację i społeczności, w których pracujemy. Oznacza to, że zdobędziesz prawdziwe doświadczenie i będziesz o krok przed wszystkimi innymi. Zapewniamy Tobie najlepszych opiekunów.

OFERTY PRACY

Oferta pracy - elektryk oczyszczalni ścieków w Lipnie Wymagania: 1. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na oczyszczalni ścieków oraz pompowni, 2. niekaralność, 3. prawidłowa organizacja pracy, 4. wykształcenie kierunkowe lub pochodne, 5. posiadane prawo jazdy kat. B, 6. kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz pomiarów dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 kV lub powyżej, 7. znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym. 8. znajomość automatyki (sterowania stycznikowe). 9. wymiar czasu pracy: pełen etat - 8 godzin dziennie. 10. dyspozycyjność 11. wysokość wynagrodzenia: ustalona zgodnie z zakładowym Regulamin Wynagradzania Pracowników. Charakterystyka stanowiska: a) obsługa oczyszczalni ścieków oraz pompowni zgodnie z instrukcjami i przepisami bhp, b) obsługa, kontrola i konserwacja urządzeń sterowania obiektów należących do oczyszczalni i pompowni, c) wykonywanie drobnych napraw i usuwanie usterek na oczyszczalni ścieków i pompowni, d) wykonywanie bieżących czynności konserwacyjnych i remontowych na oczyszczalni ścieków i pompowni, e) obsługa rozdzielni energetycznych i stacji transformatorowej nn/SN, f) diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody oraz przepompowni ścieków, g) udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażanie nowych urządzeń , h) konserwacja i naprawa urządzeń, instalacji elektrycznej oraz aparatury kontrolno- pomiarowej, i) wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń, j) prowadzenie i wykonywanie bieżącej dokumentacji technicznej. 12. Wymagane dokumenty: • CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, • dokument potwierdzający wykształcenie, • dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności i kwalifikacje. • rozmowa kwalifikacyjna Wymagane dokumenty prosimy składać w siedzibie PUK w Lipnie.

Poprosimy Ciebie o odpowiedź na kilka ogólnych pytań jak: - wykształcenie - doświadczenie zawodowe - telefon lub mail

Twoja aplikacja trafi do naszej internetowej bazy, stanowiącej ważne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy i będzie rozpatrywana w przyszłych projektach rekrutacyjnych odpowiadających Twojemu profilowi. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

BOK

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

MAIL

sekretariat@puklipno.pl

BOK PUK

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. 

tel. 54-287-4700
fax: 54-287-2121

PUK LIPNO