Harmonogram

Harmonogram zbierania śmieci przez PUK został ułożony w taki sposób, aby zapewnić regularne i efektywne usuwanie odpadów z danego obszaru.

Harmonogram zbierania śmieci jest powszechnie dostępny dla mieszkańców i można go znaleźć na stronie internetowej zakładu usług komunalnych lub otrzymać w formie wydrukowanej, umożliwiając tym samym łatwe zorientowanie się w terminach odbioru śmieci i ich odpowiednie przygotowanie.

Harmonogram odbierania odpadów komunalnych dla wskazanych ulic Miasta Lipna

 

11-go Listopada, Bursztynowa, Kościuszki, Mickiewicza, Orla, Przekop, Ptasia, Sierakowskiego, Szmaragdowa, Włocławska

22-go Stycznia, 3-go Maja, Biegunowa, Boczna, Dolna, Górna, Granitowa, Graniczna, Jastrzębska, Kamienna, Kolejowa, Kręta, Łanowa, Łąkowa, Marmurowa, Piaskowa, Podgórna, Południowa, Północna, Równikowa, Różyckiego, Skalna, Skępska, Spółdzielcza, Wapienna Góra, Wojska Polskiego, Wschodnia, Zachodnia

Komunalna, Kościuszki, Nieszawska, Sierakowskiego, Wiejska, Wspólna

Astrowa, Cegielna, Chabrowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Narcyzowa, Ośmiałowska, Poziomkowa, Różana, Śliwkowa, Tulipanowa, Wiejska, Wiśniowa, Włocławska

Budowlana, Okrzei, Platanowa, M.C.Skłodowskiej, Szkolna, Zacisze

Chrobrego, Komara, Krótka, Krzywoustego, Kusocińskiego, Leśna, Łączna, Malinowskiego, Mieszka I-go, Okrężna, Piastów, Polna, Prosta, Sportowa, Stodólna, Studzienna, Ślusarskiego, Środkowa, Świerkowa, Traugutta, Wapienna Góra, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Źródlana

11-go Listopada, Akacjowa, Asnyka, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dobrzyńska, Grabowa, Kasztanowa, Klonowa, Kujawska, Bolesława Leśmiana, Mazowiecka, Modrzewiowa, Niecała, Ogrodowa, Olszowa, Piłsudskiego, Pomorska, Prusa, Sosnowa, Szczęśliwa, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Żeromskiego

Kilińskiego, Kosmiczna, Kościuszki, Księżycowa, Plac Dekerta, Planetarna, Platanowa, Polarna, Rapackiego, Rzeczna, Słoneczna, Wąska

Bulwarna, Cmentarna, Dolna, Górna, Kościuszki, Łąkowa, Mokra, Okrzei, Plac Dekerta, Parkowa, Polna, Oś. M.C.-Skłodowskiej, Spokojna, Szkolna, Wapienna Góra, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wyszyńskiego, Żródlana
 

3-go Maja, Ciasna, Cicha, Jastrzębska, Leśna, Mickiewicza, Piłsudskiego, Przekop, Sierakowskiego, Spokojna, Sportowa, Wspólna, Wyszyńskiego
 

Bagienna, Cegielna, Dobrzyńska, Ekologiczna, Kłokocka, Miedziana, Ośmiałowska, Piłsudskiego, Promienna, Rolna, Staszica, Tęczowa, Tuwima, Wiejska, Żytnia

 

Harmonogram odbierania odpadów komunalnych dla wskazanych miejscowości Gminy Fabianki

POBIERZ TUTAJ 

PUK LIPNO