Zespół

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces”
– Henry Ford

Zespół badawczy tworzą wykształcone i sympatyczne osoby z doświadczeniem w analizie od ponad 10 lat. Doświadczenie i kompetencje członków laboratorium gwarantują spełnianie zasady „Dobrej praktyki Laboratoryjnej”

Kierownik Laboratorium

Maria Lewandowska

Posiada szerokie, ponad dziesięcioletnie doświadczenie interdyscyplinarne, które są pokłosiem ukończenia studiów oraz praca w laboratoriach naukowych w dziedzinie chemii, biologii, biotechnologii oraz optoelektroniki.

Pracownicy laboratorium

Beata Osmańska

Posiada wykształcenie wyższe z tytułem inżyniera, ponad 20-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz ponad 5-letnią praktyczną wiedzę z zakresu technologii oczyszczania ścieków. Osoba cechująca się dobrą organizacją pracy i umiejętnością pracy w zespole. Ceni sobie skrupulatność, rzetelność oraz dokładność.

Marzena Mikucka

Ukończyła studia wyższe z tytułem magistra inżyniera. Pracownik z dużym, ponad 30-letnim doświadczeniem. Charakteryzuje ją analityczny sposób myślenia, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Posiada także bardzo dobrą umiejętność pracy w zespole.

Patryk Jędrzejewski 

Młody, ambitny i pracowity, otwarty na interakcje międzyludzkie oraz gotowy stawić czoła każdemu nowemu zadaniu. Student 3 roku kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, chcący rozwijać swoje umiejętności.