Siłownia

OFERTA:

D-FIT – Twoja siłownia i fitness club

Siłownia D-FIT znajduje się na I piętrze PUK ARENY w Lipnie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w lutym 2020 roku. Od początku staramy się tworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie. Cieszymy się z przybycia każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie, a przy tym osiągnąć lepszą sylwetkę.Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe miejsce, w którym możesz korzystać ze strefy cardio, maszyn, wolnych ciężarów oraz zajęć fitness.

Siłownia

Znajdziesz tu kilka ton obciążeń, zestaw hantli, sztangi olimpijskie, łamane, ławeczki regulowane, ławki proste i skośne, klatkę do treningu przysiadów. Całość uzupełnia maszyna typu „Smith”, wielofunkcyjna brama ośmiostanowiskowa oraz maszyny typu hammer, a także ze stosem na różne partie ciała.

Cardio

Jeżeli chcesz popracować nad kondycją, zwiększeniem wydolności i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej skorzystaj z urządzeń cardio. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistyczne bieżnie, orbitreki oraz rowerki poziome.

Zajęcia fitness

Sprawdź, jak dobrze ćwiczyć w grupie! Zajęcia fitness odbywają się u nas 5 dni w tygodniu. W ofercie znajdziesz zajęcia o różnym stopniu zaawansowania. Wybierz swoje ulubione spośród dostępnych treningów: fit-obwód, abt, jumping fitness, rozciąganie, ekstra figura, atak na brzuch, mocne trio.

Zespół D-FITCENNIK:

U nas masz wybór! Oferujemy kilka opcji karnetów, a także honorujemy karty Multisport, VanityStyle oraz Medicover.

(zdjęcie)KONTAKT:

Godziny otwarcia:

Pon. – pt.: 7:30 – 21:00

Sob.: 9:00 – 17:00

Nr. tel.: 502-041-107

Adres: ul. Wyszyńskiego 63 (PUK ARENA), 87-600 Lipno

Media społecznościowe:

Facebook: www.facebook.com/dfitgym

Instagram: @d_fitgym