siłownia

D-FIT – Twoja siłownia i fitness club

Siłownia D-FIT znajduje się na I piętrze PUK ARENY w Lipnie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w lutym 2020 roku. Od początku staramy się tworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie. Cieszymy się z przybycia każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie, a przy tym osiągnąć lepszą sylwetkę.

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe miejsce, w którym możesz korzystać ze strefy cardio, maszyn, wolnych ciężarów oraz zajęć fitness.

Godziny otwarcia: Pon. – pt.: 7:30 – 21:00 Sob. - 9:00 – 17:00

SIŁOWNIA

Znajdziesz tu kilka ton obciążeń, zestaw hantli, sztangi olimpijskie, łamane, ławeczki regulowane, ławki proste i skośne, klatkę do treningu przysiadów. Całość uzupełnia maszyna typu „Smith”, wielofunkcyjna brama ośmiostanowiskowa oraz maszyny typu hammer, a także ze stosem na różne partie ciała

CARDIO

Jeżeli chcesz popracować nad kondycją, zwiększeniem wydolności i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej skorzystaj z urządzeń cardio. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistyczne bieżnie, orbitreki oraz rowerki poziome.

ZAJĘCIA FITNESS

Sprawdź, jak dobrze ćwiczyć w grupie! Zajęcia fitness odbywają się u nas 5 dni w tygodniu. W ofercie znajdziesz zajęcia o różnym stopniu zaawansowania. Wybierz swoje ulubione spośród dostępnych treningów: fit-obwód, abt, jumping fitness, rozciąganie, ekstra figura, atak na brzuch, mocne trio.

cENNIK

U nas masz wybór! Oferujemy kilka opcji karnetów, a także honorujemy karty Multisport, VanityStyle oraz Medicover..

kontakt

tel.: 502 041107
ul. Wyszyńskiego 63 (PUK ARENA), 87-600 Lipno