Kontakt

PUK Arena – to jedyne miejsce w Polsce, które daje możliwość trenowania swoich umiejętności crossowych całym rokiem. I nie mamy tu na myśli tylko sportów motorowych – do naszej hali zapraszamy także fanów jazdy na rowerze MTB, dla których zarezerwowane mamy wszystkie poniedziałki.


My w Lipnie na motocrossie się znamy od lat więc wiemy jak przygotować tor idealny – długa, kręta nitka z możliwością wykonania ciekawych wyskoków i skrętów pomoże utrzymać wysoki poziom formy nawet w okresie jesienno – zimowym.

Co jest jeszcze naszym dużym plusem? Dbałość o nawierzchnię i rozbudowane zaplecze sanitarne. Duży przestronny parking i myjnia to elementy, które ułatwiają każdemu uczestnikowi odpowiednie zadbanie o sprzęt przed i po treningu.

Przed przyjazdem warto zapoznać się z Regulaminem, cennikiem i możliwymi formami wynajęcia hali. Przede wszystkim jednak przed przyjazdem zachęcamy do sprawdzenia dostępności obiektu – zwłaszcza gdy przyjeżdżacie do nas z daleka.


PUK Arena to nie tylko motocross. Piękne okoliczności przyrody w jakich znajduje się obiekt zachęcają do organizowania spotkań kulturalnych, sportowych i szkoleń. Naszą ostatnią nowością są korty tenisowe, na które także serdecznie zapraszamy.

Trenuj całym rokiem w PUK ARENA, a Twoja forma na nowy sezon tylko na lepsze się zmienia.