Pierwsze urodziny Nowego Centrum Lipna

Otwarte w październiku 2017 roku Nowe Centrum Lipna to pierwsze tak duże centrum handlowe w naszym mieście, którego łączna powierzchnia to ponad 2500 metrów kwadratowych. Na terenie pasażu znajduje się ponad 30 punktów handlowo-usługowych zrzeszających lokalnych handlowców i przedsiębiorców. Powstałe w miejscu byłego Targowiska Miejskiego Nowe Centrum Lipna idealnie wpisało się w krajobraz miejski, stając się jego wizytówką.

Nowe Centrum Lipna to nie tylko miejsce do robienia zakupów w przyjemnych warunkach, ale także miejsce spotkań, relaksu oraz imprez kulturalnych, które zapewniają liczne akcje promocyjne i wydarzenia jak np Festiwal Smaku.

W minioną sobotę, 6 października, mieliśmy okazję świętować rok działalności centrum i to właśnie z tej okazji na terenie obiektu odbyło się wiele ciekawych promocji i atrakcji.

Oprócz tortu i kawy dla naszych Klientów przygotowaliśmy akcję promocyjną "Podarunek za rachunek" podczas której pierwszym stu osobom rozdaliśmy parasole z logo NCL.

Uroczystości rozpoczęły się od wręczenia nagród laureatom w konkursie na życzenia urodzinowe, który organizowany był na fanpage NCL. Nagrody zostały ufundowane przez właścicieli punktów handlowo-usługowych znajdujących się na terenie pasażu. Uczestnicy okazali się tak dużą pomysłowością i kreatywnością w wymyślaniu życzeń, że Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników.

W dniu urodzin została zaprezentowana najnowsza kolekcja jesienno-zimowa do nabycia w Nowym Centrum Lipna. Pokaz mody przygotowany przy współpracy i zaangażowaniu właścicieli sklepów cieszył się ogromnym powodzeniem i przyciągnął dużą ilość odwiedzających. Finałem pokazu była prezentacja metamorfozy pani Agaty Milewskiej przeprowadzona przez profesjonalną stylistkę Justynę Rok. Metamorfozę można było wygrać biorąc udział w konkursie organizowanym przez butik Pola.

Z okazji roku działalności poszczególne punkty handlowo-usługowe przygotowały dla klientów wewnętrzne promocje. Były to m.in. urodzinowe rabaty, degustacje, pokazy produktów, upominki i kreatywne warsztaty.

Na odwiedzających czekało także stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej przy którym mogliśmy nabyć prace wykonane przez podopiecznych, a dodatkową atrakcją dla najmłodszych było malowanie twarzy.

Impreza urodzinowa cieszyła się wysoką frekwencją i przyciągnęła wielu mieszkańców miasta i powiatu w związku z czym w imieniu swoim jak i Najemców serdecznie dziękujemy zarówno za życzenia urodzinowe jak i słowa uznania.