Świąteczny klimat w Nowym Centrum Lipna powolutku udziela się każdemu. Zapraszamy Was już w najbliższy piątek 6 grudnia w godzinach 10:00- 12:00 na mikołajkowe spotkanie ze świętym.
Nasz Mikołaj to bardzo wesoły staruszek, który chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia w saniach i z radością przyjmie napisane  przez Was listy, by wiedzieć czym Was obdarować w dniu 24 grudnia.
Oprócz Mikołaja tego samego dnia odbędzie się kiermasz świąteczny, który w wydaniu Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lipnie przyciąga całe rzesze odwiedzających. 
Już 20 grudnia od wczesnych godzin porannych będziemy wydawać piękne świeże karpie tym klientom, którzy tego dnia zrobią zakupy w NCL za minimum 100zł. Więc jeżeli macie ochotę na dodatkowy bonus do Waszych codziennych zakupów w postaci ryby  to nie śpijcie tego dnia nadto długo, bo liczba karpi ograniczona. 
A dla tych, którym z rybą nie po drodze, a lubią robić zakupy w Nowym Centrum Lipna przygotowaliśmy akcję pakowania prezentów. 
Miłe pomocnice świętego Mikołaja dołożą wszelkich starań, by zakupione przez was prezenty miały wyjątkowo piękną oprawę.
Przypominamy także, że jesteśmy dla Państwa otwarci w dniu 22 grudnia - niedziela w godzinach 9.00-14.00, a w Wigilię i Sylwestra zapraszamy od 9.00 do 14.00 (sklepy z warzywami i owocami już od godz. 7.00).
Dlatego kochani - dłużej nie zwlekajcie i do Nowego Centrum Lipna w grudniu na zakupy przybywajcie !
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie © 2020. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.