II Festiwalu Smaku

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego jedzenia, oraz regionalnych produktów, które w trakcie II Festiwalu Smaku zaprezentują panie z kół gospodyń, stowarzyszenia, a także lokalni restauratorzy i producenci żywności. Podczas festiwalu sprawdzimy także, który z lipnowskich urzędów zna się na kuchni i gotowaniu lepiej - czy będzie to drużyna Urzędu Miejskiego czy może Starostwa Powiatowego?

Finaliści MasterChefa Asia Studnicka i Mariusz Szwed wesprą nasze drużyny i wspólnie z nimi przygotują dwie wieeelkie patelnie z pysznościami, którymi oczywiście poczęstujemy przybyłych na festiwal gości. Jeżeli macie ochotę poznać tajniki kuchni tradycyjnej lub podpatrzeć jak pani Mirka Wilk przyrządza "Jagnię na Wilczy apetyt" to 13 lipca musicie się wybrać do Nowego Centrum Lipna.
Wszystkich, którzy uważają, że mają talent kulinarny i produkują swoje własne wyroby zapraszamy do udziału w festiwalu w roli wystawców, a wówczas będziecie mogli wziąć udział w konkursie kulinarnym, którego łączna pula nagród wynosi 10 000zł.
II Festiwal Smaku to również wydarzenie kulturalne - tym razem swoje największe przeboje zaprezentuje dla Was piękna i utalentowana Ewelina Lisowska.