Metamorfoza NCL - finał

25 maja o godzinie 11:00 w Nowym Centrum Lipna odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli dobrego wyglądu - pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2019, prezentujący odzież i dodatki dla dzieci i dorosłych. Zaprosiliśmy Państwa w podróż po aktualnych trendach i najnowszych kolekcjach, które w całości są dostępne w butikach: Pola, Dorotka obuwie, Gabba odzież dziecięca, Manabel Fashion, Butik Perełki, Kaja odzież damska, Biżuu, KW Sport. Niektóre z modelek dodatkowo prezentowały przepiękne bukiety, które przygotowała Kwiaciarnia i Dekoratornia 3 Kolory pani Aleksandy Wegner.  Spotkanie zwieńczyła prezentacja metamorfozy, która była nagrodą główną w konkursie "Metamorfoza NCL" organizowanym na oficjalnej stronie Nowego Centrum Lipna. Nagrodę główną wygrała pani Marzena Maria Wiśniewska z Lipna - świeżo upieczona mama, która zgłosiła się do konkursu, gdyż uznała, że to najlepszy czas na zmiany. Przemianę pani Marzeny przeprowadziła znana już państwu stylistka Justyna Rok przy ścisłej współpracy z Salonem Fryzjerskim "Kamila" Kamila Przybylska, który zadbał o fryzurę finalistki, oraz salonem Beauty Room, w którym pani Sylwia Gilewska wykonała manicure hybrydowy.
Sponsorzy, którymi byli właściciele poszczególnych sklepów okazali się tak hojni, że w efekcie końcowym mogliśmy państwu zaprezentować, aż dwie odsłony finałowej stylizacji.
Pierwsza z nich - idealna na spotkanie z koleżanką, składała się z: jeansów i bluzki w kolorach bieli i brązu, które zasponsorował Butik Perełki, skórzanej, pojemnej torby - którą sponsorował butik Pola, oraz botków w pięknym cielistym kolorze, które ufundował sklep Dorotka obuwie. Bransoletka to nagroda ufundowana przez salon Jubiler Eliza, zaś eleganckie kolczyki to upominek z salonu Biżuu.
Druga stylizacja to długa, kobieca sukienka ufundowana przez butik Pola, niebanalna torebka sprezentowana przez sklep Kaja odzież damska i efektowne bransolety sponsorowane przez Butik Perełki. Jeżeli więc coś wyjątkowo bardzo się Wam spodobało to zapraszamy do wymienionych punktów w NCL.
Równolegle podczas trwania pokazu odbywał się kiermasz prac podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej TPD w Lipnie, oraz Stowarzyszenia "Wszyscy Razem". O uśmiech najmłodszych naszych klientów zadbała ekipa Ciotki Klotki, która do NCL przybyła z żywymi maskotkami.